אתרי מכירות

אתר מכירות

בעלי אתרי מכירות מנהלים יחסי אהבה שנאה –

על פניו נראה כי בעלי אתרי מכירות  מנהלים יחסי אהבה שנאה עם מסחר אלקטרוני. המוכרים ברשת האינטרנט בעלי נטייה לייצג פלג חדש של תחרות בבית העסק השכונתי או לחלופין ברשת האזורית. מאידך, הוספת ערוץ מקוון מעניקה לקמעונאים הזדמנויות חדשות לגדול ברמה העסקית.

אתר מכירות
אתר מכירות

אתרי מכירות צריכים להוות חוויה של רכישה עקבית – 

אתרי מכירות צריכים להוות חוויה של רכישה עקבית ללקוחות שלהם, בלי כל קשר לערוץ שהינם מעדיפים לעסוק במותג שלכם. ההרגשה שמתקבלת מן חלון הראווה של אתר המכירות שלכם באינטרנט, מן הסחורה, מן התגמולים, או מן התמחור שלכם, וכיוצא בזאת – עשויים להיות דומים בכל הערוצים. לקוחות שמעוניינים לקנות או לשכור את השירות שלכם, עושים שימוש כיום בכל מיני אתרים של מכירות, ובוחרים בדרך של רכישה מאתר מכירות אחד ובמעבר לאתר מכירות אחר. על מנת שזה לא יתרחש, ותוכלו לוודא כי הם יקנו רק מהאתר שלכם – עליכם ליצור אפקט של חוויית קניות מקצועי, אשר ישמור בהצלחה על סטנדרט גבוה של בית העסק שלכם במתן שירות לקוחות שעוד לא נראה כדוגמתו בכל רחבי רשת האינטרנט. 

אתרי מכירות מאפשרים להגיע לכל קהל יעד, באשר הוא – 

אתרי מכירות מאפשרים לכם להגיע לכל קהל יעד, באשר הוא, בין אם הוא נמצא ברחבי תבל, ובין אם הוא נמצא ברחבי מדינת ישראל, בשעות הבוקר או כאשר יורדת החשיכה. אתרים אלו יכולים לסייע לכם לתקשר עם בני אדם שמעדיפים לרכוש שירותים או מוצרים דווקא על ידי רשת האינטרנט, או בני אדם אשר אינם קרובים למקום של בית העסק שלכם. 

אתרי מכירות עשויים לספק לכם מידע חיוני על הלקוחות שלכם – 

אתרי מכירות עשויים לספק לכם מידע חיוני על הלקוחות שלכם, כמו למשל – במה טמונים הרגלי הרכישה או הגלישה של קהל היעד שלכם, אשר בסינרגיה עם נתונים בחנות ממערכת נקודת המכירה שלכם או בסינרגיה של מערכות טכנולוגיות שונות, יאפשרו לכם תצפית תצוגה של שלוש מאות ושישים מעלות של לקוחות פוטנציאליים. מידע חיוני זה על הלקוחות שלכם יאפשר לכם למקד את ההצעות לקבלה מרובה יותר של אפקטיביות ומקסימום תמורה, להתאים באופן אישי את השירות, או את המבצעים שאתם מתעתדים להעניק ללקוחות הקיימים וללקוחות הפוטנציאליים שלכם, וכיוצא בכך. 

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email