טיפול טבעי במיגרנות 

טיפול טבעי במגירנות

מה המשמעות של האורה במיגרנה?

קיימים בני אדם אשר חווים מיגרנה ביחד עם התופעה של הילה. אאורות מהוות תופעה נוירולוגית, אשר חלה ממש בטרם ההופעה של המיגרנה, בטרם העצמה של רמת הכאבים. במיגרנה מרבית בני האדם מבחינים בקיומם של כל אחד מן חמשת החושים. הכי קל לזהות הם שינויים חזותיים. בני אדם, בעיצומה של המיגרנה, יכולים לראות אורות מהבהבים או שמא הילות סביב האורות, או יכולים לחוות נראות של כל מיני כתמים עיוורים זמניים. ההילה אף עשויה להסב למנעד רב של שינויים זמניים בתחושות, כמו לדוגמה, בני האדם בהתקף של מיגרנה עשויים לחוש סחרחורת, קהות, סיכות ומחטים. 

טיפול טבעי במיגרנות על ידי הריבופלבין – 

טיפול טבעי במיגרנות יכול להתרחש על ידי הריבופלבין, אשר מהווה את אחד מן המוצרים הטבעיים הכי כדאיים כאפשרות לטיפול או למניעת מיגרנה כיום. הריבופלבין הינו השם שנהוג להעניק לוויטמין B2, שהוא מהווה אחד מן הוויטמינים שמסיסים במים, שכל בני האדם נדרשים לצרוך בתפריט התזונה שלהם. כאשר צורכים אותו במינון רב, מוכרת וידועה היעילות שלו במלחמה נגד המיגרנה. אך נודעות לו גם חסרונות, אשר באות לידי ביטוי בתכיפות של שלשולים או בעודף של הטלת שתן ובצבע שלו שיכול לעבור שינוי, אבל אין לכם יותר מדי מה לדאוג בהיבט הזה. 

טיפול טבעי במיגרנות
טיפול טבעי במיגרנות

טיפול טבעי במיגרנות על ידי צריכה של קפסאיצין – 

ידועות הסגולות של טיפול טבעי במיגרנות על ידי צריכה של קפסאיצין, אשר מהווה בעצם החלק החם שמופק מצ'ילי ועשוי להיות שימושי ביותר להימנע מכאבי ראש אימתניים שכרוכים במיגרנה. חומר זה מופיע בסינרגיה עם קרמים, אשר ניתן לרכוש בלי כל מרשם והובא לרפואה המערבית, בשל כך שנודע כמאוד אפקטיבי בשביל כל מיני כאבי עצבים. בהתרחש מצב של מיגרנה, החומר הזה זמין כתרסיס לאף וכיוצא בזה.

נהנת מהקריאה? שתף את הפוסט!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email